O nás | Dezinfekce HARTMANN

BODE SCIENCE CENTER

Vedecké centrum spoločnosti HARTMANN

Cieľom BODE SCIENCE CENTER je sústrediť na jednom mieste znalosti získavané po desaťročia praktického používania našich výrobkov, zhromažďovať vedecké poznatky z celého sveta a vykonávať cielený výskum v oblasti prevencie infekcií.  

Sterillium - ilustrační fotografie

Značka Sterillium®

Prvá nádoba prípravku Sterillium® opustila výrobný závod BODE Chemie v Hamburgu-Stellingenu 4. júna 1965. V tento deň nikdo nemohol tušiť, že v krátkom čase dosiahne triumfálneho úspechu a že sa jeho názov stane synonymom pre dezinfekciu rúk. 

Chcem vedieť viac o značke Sterillium®

Ilustrační fotografie - produkty BODE

BODE Chemie

Výrobou viac ako 400 produktov vo svojom závode v Hamburgu-Stellingene sa BODE Chemie zaraďuje k európskej špičke v oblasti dezinfekcie, čistenia a starostlivosti o pokožku.  V komplexnej ponuke prípravkov, ktoré sa používajú vo viac ako 50 oblastiach sveta, nájdete nielen skvelé dezinfekčné prírpavky na ruky.

Chcem vedieť viacej o BODE Chemie

Logo HARTMANN

HARTMANN

Počas celej doby svojej existencie zberáme vedomosti a praktické skúsenosti, o ktoré sa s nami delia lekári i sestry po celom svete. Vďaka tomu dokážeme ponúkať riešenia, ktoré presne zodpovedajú každodnnej praxi v zdravotníckych zariadeniach. Akékoľvek informácie a odporúčané produkty nájdete u nás na jednom mieste - jednoducho, prehľadne a zrozumiteľne.

Chcem vedieť viac o HARTMANN - RICO